29 Haziran 2012 Cuma

Yeniköy

     Merhaba !


    Saat sabahın 9'u. Aslında kalkalı bir saat oldu. Anneannemin evi en üst katta olduğundan öyle bir güneş alıyor, öyle aydınlık oluyor ki insanın uyuyası gelmiyor. Uyandığım gibi kalkıyorum. Gece de artık hiç ilk günler gibi değil, öyle uyku sorunu yaşamıyorum. 


    Dün Hayat'la Yeniköy'e gittik kahvaltı yapmaya. Çok güzel bir semt. Baya yürüyüş yaptık. Sonra birer tane menemen ve çay söyledik kahvaltı için. Tam yiyorduk ki birden bir şey gördüm. Benimkinin içinde sinek ! Ama gelip yerken girdi değil bildiğin pişerken girmiş. Tabi ne açlık kaldı ne bir şey gönderdik yemekleri. Çay falan içtik, öğlen oldu biz direk Mc'e. Bir Big Mac yedim kendime geldim hemen tabi. Sonra etstur a anıtur a falan bakalım dedik tatil için. Sırf ege ve akdeniz yani marmara bölgesi o kadar az kii. Bir de hep pahalı yerleri söylediler hiç öğrenci bunlar efendim bir güzellik yapalım demediler. Biz ağva, marmara adası falan düşünüyoruz. Tavsiyesi olan varsa çok sevinirim. :)

1 yorum:

  1. Bloğunuz bizim için çok yararlı bilgiler içeriyor.Paylaşımlarınızı için ekibimiz Prefabik satışı ile sürekli takip ediyoruz. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

    YanıtlaSil

Olumlu, olumsuz tüm fikirlerine açığım. Yazdığım hiçbir şeyde kötü niyetli olmadığımı unutma :)