30 Haziran 2011 Perşembe

Erkek kaşarı

Erkek tarafı:

   "Abi kız süperdi. Bir iki muhabbet ettik, benim eve gidelim dedim kız hemen kabul etti."
   "Oo iyi balık yakalamışsın. Helal olsun valla. Bir haftada üç kız he!"
   "İşini bileceksin olum. He he."


Kız tarafı:  


   "Dün gece bir adamlaydım. Biraz salaktı ama idare ederdi işte."
   "Dört dörtlük olmasına gerek yok işimi görsün yeter diyorsun yani :)"
   "Öyle tabi. Adamla evlenecek halim yok ya. Güzel bir geceydi yine de."   Erkek sanıyor ki kız saf, kız sarhoş ne yaptığını bilmiyor . Belki de erkek çoktan kaşar yaftasını taktı.
   Kız biliyor ki herif erkek kaşarı. Her gittiği barda tek derdi kız kapatmak, bir geceyi daha kurtarmak, sonra aynı kafadaki arkadaşlarına ballandıra ballandıra ne kadar motor bir herif olduğunu, her kızı kaldırabildiğini anlatmak.
   Erkek sanıyor, kız biliyor. Fark bu.
   Kız karşısındakinin amacını biliyor. Ama erkek sanıyor ki kızın bir amacı yok.
   Bakın, aslında amaçlar aynı. Amaç sadece ihtiyaç gidermek. İki taraf için de. Yani erkek kızı eve atmış değil, kız kaldırmış değil, skoruna bir sayı daha eklemiş hiç değil. Kızın da hormonları var. Kız da barda tanıştığı erkeği kullanarak ihtiyacını karşılıyor. Aslında kullanma olayı da tek taraflı değil. 
   Sevişme iki taraflıdır. Erkekler neden bunu sırf kendileri yapmış gibi büyütüp bir de kızın arkasından kaşar derler ? Sen hayatın boyunca onlarca kızla beraber oldun, sen de erkek kaşarısın abi o zaman. Bir kızı yaftalarken sebebi seks yapmış olması değil mi ? E senin yaptığın ne peki ? Kadınları bu konuda erkeklerden ayıran nedir ? Hamile kalma olasılığı mı ? Bu olasılığı sıfıra indirgemişse ? Ne bileyim mesela rahmini bağlatmışsa ? Ee hiç bir argümanın kalmadı mı ?
   Erkekler neden ilk sevişmelerinde milli olup bunu kutlarlar ? Sünnet düğünü gibi bir şey mi bu ? Erkekliğe adım mı, ne ? Peki kızlar neden bundan utanırlar ? İki taraftaki de cinselllik hormonudur. Ve iki taraf da sevişir. 
   Üstelik kızlar erkeklere göre şu sebepten üstündür: Seks kesinlikle içinde duygu barındırması gereken bir faaliyettir çoğu kadın için. Anlamlıdır. Hatta o kadar anlamlıdır ki sevdikleri adamla olsun isterler. Yaşayacakları şeye saygı duyarlar, kendilerine saygı duyarlar. Ama erkekler sırf ihtiyaç için önlerine gelen her kadınla yatabilirler. Kendilerine bile saygı duymazlar.
  
   Kadınlar geceyi birlikte geçirir, erkekler eve atar.
   
   Kadınlar sevişir, erkekler yatar.

   Kadınlar bilir, erkekler sanar.

   Aradaki fark budur.

   
  

3 yorum:

 1. Bunu hic düsünmemistim bak..
  Cok dogru yazmissin:)..

  YanıtlaSil
 2. bunu okutmak istediğim kaç bro klübü var bir bilsen:)) ama bir halt değişmez. çünkü egoları engel tanımaz onların:)

  YanıtlaSil
 3. Of benim de özellikle okutmak istediklerim varr :D Ama dediğin gibi hiçbir işe yaramaz :))

  YanıtlaSil

Olumlu, olumsuz tüm fikirlerine açığım. Yazdığım hiçbir şeyde kötü niyetli olmadığımı unutma :)